UdálostiNewsV Praze se konalo slavnostní otevření E.Mi Nail School
V Praze se konalo slavnostní otevření E.Mi Nail School
21.05.2018

V Praze se konalo slavnostní otevření E.Mi Nail School

Naše světoznámá společnost E.Mi International, která se nachází přímo v srdci Evropy, oslavila svůj dalších úspěch! Tentokrát se v Praze konalo slavnostní otevření umělecké nehtové akademie E.Mi Nail School.
Během této akce si hosté mohli poslechnout zajímavé přednášky Diany Zimine, ale také mohli nahlédnout do úžasného fotokoutku E.Mi School, kde se nacházela spousta fotografií s nekrásnějšími uměleckými kousky. Všichni návštěvníci, jak laikové, tak i čeští a světoví odborníci velice kladně ohodnotili vysokou úroveň naší akademie, která přesně odpovídá marketingovým standardům značky. Mezi návštěvníky samozřejmě nechyběli ani první žáci, kteří měli tu možnost navštívit přednáškové místnosti s velice kvalitním a moderním vybavením.
Květen je nasycen zajímavými kurzy, kterých se ujali světové špičky ve svém oboru. Určitě neváhejte a přijďte nás navštívit! Velice rádi Vám ukážeme širokou nabídku vzdělávacích programů E.Mi School, provedeme Vás po naší škole, nabídneme občerstvení, ale také Vám prozradíme tajemství ideální manikúry!